Witamy w ZUA WORLD!

Nasza historia rozpoczyna się na przepięknej, malowniczej wyspie Bali. To tutaj obudziły się pierwsze inspiracje, pomysły i marzenia.

Dlaczego Bali? Otóż nie ma takiego drugiego miejsca na Ziemi, gdzie powietrze tak pachnie magią. Nie ma również takiej wyspy, która tak uduchawia, uspokaja, ale też pobudza wyobraźnię i rozwija natchnienie.

To kraina rękodzieła. Szczęśliwych, utalentowanych ludzi czczących kult słońca. Bez wielkich oczekiwań, przekłamanych ambicji. To również miejsce, gdzie nikt się nie spieszy, za niczym nie goni. Prawda, że jest czego zazdrościć ?

Balijczycy mają niezaprzeczalnie dar w swoich dłoniach. Tworzą na wiele rozmaitych sposobów. W Zua World znajdziecie zarówno niezwykła biżuterię plecioną ręcznie ze sznurka, muszli i koralików, jak i wykonane metodą szydełkową kostiumy, sukienki i inne dodatki. Wszystko wykonane własnoręcznie, nitka po nitce.

W związku, że mamy do czynienia z produktami handmade nie ma tu mowy o produkcji masowej, przez co udowadniamy swoją autentyczność i oryginalność. Wypowiadamy małą wojnę sieciówkom i rozpieszczamy tych, którzy lubią się wyróżniać, mieć to czego inni nie mają.